У центральній міській бібліотеці відбувся святково-ігровий захід присвячений ласощам з літературними мотивами.

Бібліотекарі вирішили поєднати приємне з корисним та за допомогою цукерок привернути увагу до книг і літературних героїв, адже у книг та цукерок є багато спільного:

v    по-перше, і книги, і цукерки супроводжують нас усе життя;

v    по-друге, від прочитання гарної книги, а також від смачної цукерки у нашому організмі утворюється гормон «радості» - серотонін;

v    по-третє, і книги, і цукерки можуть мати однакові назви. Багато цукерок носять імена літературних героїв або назв творів - Червона Шапочка, Незнайко, Гулівер, Лісова пісня, Запорожець за Дунаєм, Наталка Полтавка, Фея, Білочка, Кіт у чоботях, Золотий ключик, Лускунчик, Пікова дама, Книга джунглів та ін.

Дорослі читачі поділились інформацією про книги, які любили читати у дитинстві, про «літературні» цукерки, яких зараз вже не випускають. Діти розповіли про свої смаки, такий обмін думками допоміг знайти спільні інтереси.

Після перегляду тематичної презентації «Історія фантика» учасники заходу за допомогою «літературних» цукерок згадували авторів творів, взяли участь у жартівливих вікторинах та конкурсах і смакували чаєм з різними видами шоколаду та цукерками.

А поціновувачам шоколадної смакоти пропонуємо «скуштувати» літературного «шоколаду»– книги, які нагадають вам пікантний смак цих ласощів: «Шоколад» Д. Гарріс, «Теплі історії до шоколаду» Н. Гербіш, «Шоколад із чилі» Й. Ягелло, «Чарлі і шоколадна фабрика» Р. Дала.