Незвичайну дорогу у світ дивовижних пригод відкрила книга учасникам бібліотечного майданчику «Книга під парасолькою», що діяв у бібліотеці-філії №4.

Круїз було розпочато з Данії, де діти познайомилися як з чудовою країною, так і з творчістю відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Зігравши у іграх «Що за чим?» та «Виправ помилку», дітлахи разом з казковим персонажем Гердою здолали усі перешкоди.

Зійшовши на другій зупинці, учасники подорожі опинилися у Швеції, де мандрували казкою «Пеппі Довгапанчоха» чудової дитячої письменниці Астрід Ліндгрен. За описом подій із казки діти «підкріпилися» «Літературними бутербродами» та розшифрували тексти телеграм від героїв книги.

Згодом мандрівники потрапили у чарівний світ чаклунів, тролів, гоблінів, ельфів та драконів книги англійської письменниці Джоан Ролінг «Гаррі Потер і філософський камінь». Юні ерудити були дуже уважними і змогли відрізнити правду від вигадки під час гри «Чи правда, що…?» та здобули звання справжніх потерчан, успішно відповівши на питання вікторини.

Бібліотекарі подякували учасникам майданчику за активну участь у заходах, проявлену кмітливість і винахідливість, та порадили літній відпочинок проводити разом з улюбленими книгами.