Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена.

Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть.

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу.

Кожна людина завжди з великою любов'ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство. Те вогнище, маленьку батьківщину, де живуть мама, тато, бабуся, дідусь, сестри, брати. І якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас - вийде наша велика держава Україна.

Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей. Серед них росіяни, білоруси, поляки, чехи, молдовани, євреї, румуни, греки. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір'ю, соборну і суверенну Україну.

Станемо на коліна перед Матір'ю-Україною і помолимось, як Матері Божій. Станемо на коліна перед Матір'ю і душею засвітимось правдою, як на сповіді. Станемо на коліна перед Україною - і виростемо духом до небес.

Запрошуємо шановну громаду в нашу книгозбірню №9 на презентації книжкової виставки «Хай святиться ім’я, твоє, Україно!», переглянути виставку творчих робіт унікальної людини Карпова В.Є., приурочених до Дня Незалежності.

З днем народження, Україно!