Українська нація унікальна: своєю історією, своєю культурою й традиціями, мальовничими та загадковими куточками, щедрими та працьовитими людьми. У диво-мандри «Є багато країн на землі, а найкраща завжди Україна!» вирушили бібліотекарі разом з читачами філії №19.

Україна - це країна з багатою історією, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток. Високі гори і просторі степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци побачили діти, познайомившись з «Україною туристичною».

Україна − край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок. Не обов’язково їхати за кордон, щоб щось побачити і відпочити з комфортом. Унікальні місця, які вражають масштабами і красою, переглянули читачі під час мандрів − заповідники «Асканія-Нова», Дунайський та Поліський. Вони оповиті легендами і таємницями. Тут можна відновити сили, зробити гарні фото на пам'ять та знову закохатися. Буденність нашого життя підсилює прагнення до мандрів. Це й не дивно, бо саме змінюючи обставини, отримуючи нові враження від побаченого, ми по іншому сприймаємо цей яскравий, самобутній світ, що нас оточує.

Гордість України її люди: сильні та мужні, талановиті та творчі. Фотогалерею знаменитих особистостей «Гордість України!» презентували бібліотекарі читачам. Добре знані в різних куточках світу брати-боксери Клички, володар "Золотого м'яча" Андрій Шевченком і футбольний клуб донецький "Шахтар".

«Україна – дивовижна країна, а  мальовничі та загадкові куточки можна знайти всюди, потрібно лише уважно придивитися і ви закохаєтесь в них!» − стверджували діти після заходу.

Захоплюємося Україною!