В бібліотеці-філії №21 відбувся огляд виставки присвяченої 250-літтю від дня народження Івана Котляревського «Вкраїнським словом розпочав співати».

Виставка знайомить читачів з творчістю українського письменника, зачинателя нової української літератури, «енциклопедиста життя українського народу», одного із перших аматорів української драматургії Івана Петровича Котляревського, який встиг за своє життя стати визначним письменником, самовідданим педагогом, талановитим режисером та здібним офіцером.

Читачі мають змогу познайомилися з кількома виданнями «Енеїди», яка є першим літературним текстом, написаним модерною українською мовою. В творі, над яким автор працював біля 30 років показана неповторна індивідуальність українського народу. Зацікавили відвідувачів і ілюстрації до «Енеїди», виконані різними художниками, як вітчизняними, так і закордонними. Згадали відвідувачі і ще про два талановиті твори Великого Полтавця – це «Наталка Полтавка» та «Москаль чарівник». Перший з них набув величезної популярності та став улюбленцем глядачів завдяки талановитій грі знаменитої примадонни театральної сцени Марії Заньковецької та наступних поколінь українських актрис: Наталії Ужвій, Наталії Сумської та інших.

Для ознайомлення користувачів з інтернет-ресурсами, що стосуються життєвого та творчого шляху І. П. Котляревського бібліотекарі підготували спеціальний веб-огляд «Світ Івана Котляревського».