Депутат Міської ради Дрига Вадим і завідуюча бібліотеки-філії №7 Бардакова Лариса мали честь зустрітися з сином українського поета, героя України Василя Стуса з Дмитром Стусом.

Дмитро Васильович привіз до міста Кропивницького Васильківську ікону Божої Матері, яка була написана другом Т.Г.Шевченка Честахівським Григорієм Миколайовичем в період його проживання в посаді Нова Прага 1840-1843рр. та Єлисаветграді. Ікона є доповненою копією явленної ікони Васильківської Божої Матері.

Дмитро Васильович привіз ікону в Соборний храм Благовіщеня Пресвятої Богородиці . У храмі ікона Васильківської Божої Матері буде декілька днів.

Дрига Вадим і Бардакова Лариса поспілкувалися з Дмитром Стусом. Розповіли йому про вшанування його батька, іменем якого названа вулиця в мікрорайоні Арнаутово. На ювілей поета Дрига Вадим вручив кожному господареві вулиці прибудинкові таблички із світлиною Василя Стуса, а також депутат подарував кожній родині по книзі творів поета. Подарували Дмитру Стусу фотографію з жителями вулиці. А гість зробив дарчий напис на книзі Василя Стуса для бібліотеки.