Про надзвичайний гарт та безмежний жарт безстрашних лицарів землі української – славетних козаків йшлося на годині козацьких традицій «Будьмо достойні козацького роду!», що відбулася у бібліотеці-філії №4 напередодні Дня Захисника України.

Учні 5 «Б» класу навчально-виховного об’єднання №17 мали можливість поглибити свої знання з історії козацького руху та української культури. Вони дізналися про критерії відбору у військо Запорозьке, устрій Запорозької Січі та військові традиції, славетні бої і походи, яскравих постатей, особливості життя на Хортиці, культуру, звичаї та побут козаків.

Юні козачата продемонстрували свої знання з історії України часів козацької доби, а також виявили спритність, дотепність і винахідливість під час активної участі у козацькому турнірі.

Бібліотекарі запропонували переглянути відеоматеріал про видатних гетьманів та провели огляд книжкової виставки «Козацька слава України». Матеріали виставки ознайомлюють з історією створення українського козацтва, Запорозької Січі, звитягами славетних козаків та гетьманів, розповідають про нащадків козаків – мужніх воїнів-героїв АТО, які хоробро йдуть у бій, захищаючи від ворога сучасні кордони держави.

Серця присутніх сповнилися неймовірним почуттям гордості та пошани за українську державу, її героїв і мужній український народ. Честь і слава Захисникам України усіх часів!