Напередодні Дня Захисника України працівники філії №4 організували зустріч читачів бібліотеки з учасником АТО Романом Станіславовичем Чебановим, який брав участь у бойових діях в місті Авдіївці протягом 2017 - 2018 років у складі Миколаївської десантно-штурмової бригади, а зараз служить у військовій частині містечка Канатового.

Боєць поділився своїми спогадами, як потрапив на схід України, враженнями від побаченого і пережитого, про досвід, який отримав під час служби.

Учасники зустрічі цікавилися умовами існування в місцях бойових дій, що допомагало витримувати щоденні незгоди, що найбільше радувало, дивувало, а з чим неможливо було змиритися. Спілкуючись, присутні дізналися багато цікавого про стан сучасної української армії, волонтерську підтримку.

Роман Станіславович відверто відповідав на усі, хвилюючі нас, мирних людей, що знаходяться далеко від лінії фронту і не чують ні свисту куль, ні вибухів гармат, питань, та висловив надію, що найближчим часом запанує мир у нашій державі, а кожен з нас докладе максимум зусиль, аби не втрачала Україна своїх славних синів, не плакали матері, не залишалися сиротами діти.

Наприкінці зустрічі діти прочитали вірш, присвячений солдатам АТО та подякували усім Героям, що не дозволили агресору розірвати Україну на шматки, відстояли цілісність держави. Закінчилася зустріч переглядом відеофільму «Хоробрі серця».