З метою вшанування воїнів – учасників АТО, які мужньо охороняють східні кордони держави від терористів та найманців російської федерації, та підвищення обізнаності юнаків щодо передумов і можливих наслідків війни для Української держави, бібліотекарями філії №4 було проведено героїко-патріотичний акцент «Хай Україна буде вільною!».

Захист суверенітету і територіальної цілісності України стало справою всього українського народу. Тривожна ситуація на сході держави спонукає нас гуртуватися, єднатися проти агресії, бути небайдужими до тих, хто потребує захисту чи гуманітарної допомоги.

Учасники заходу уважно слухали оповіді бібліотекарів про жахливу кількість загиблих і поранених, спричинених воєнними діями, дізналися про неоціненну допомогу нашій армії волонтерами та небайдужими громадянами, та розповіли, у яких акціях, на підтримку українського війська, вони брали активну участь.

Насамкінець, бібліотекарі закликали бути вдячними тим, хто відстоює право України бути вільною, гордою державою, хто захищає нас з вами та запропонували разом виготовити патріотичні сердечка з вітаннями та побажаннями українським воїнам, які стоять на сторожі миру та спокою нашої країни.