У переддень Покрови відбулося свято мікрорайону Кущівка, в якому колектив бібліотеки та її користувачі прийняли активну участь.

Майже всі мешканці Кущівки зібралися на подвір’ї школи №30, де лунала музика та дитячий сміх. Дітлахам було де розважитись: тир, дартс, батут, мильні бульбашки та інші атракціони.

Під час проведення свята відбулася презентація фотоекспозиції «Втрачені святині». Експозиція розповідає про минуле і сьогодення семи старовинних храмів міста. Бібліотекарі знайомили бажаючих з минулим мікрорайону та наголошували, що цікаві подробиці з життя Кущівки можна знайти у фонді бібліотеки. Присутні охоче прийняли участь у краєзнавчій вікторині «Історична спадщина». Ті, хто вірно відповідав на питання, нагороджувалися солодощами.

Активісти бібліотеки письменник Карпов Валентин і самодіяльна майстриня Ольга Тимофєєва були в центрі уваги. Валентин Євгенович має многогранний талант письменника, художника, громадського діяча. З його книгами і картинами могли ознайомитися люди, небайдужі до духовної спадщини нашого народу. А бісерні вишивки Ольги Тимофєєвої сяяли під осіннім сонечком та милували очі усім поціновувачам прекрасного.

Голови квартальних комітетів та шкільні кухарі пригостили запрошених на свято смачною випічкою.

Депутат Міської ради Кріпак С.В. висловив особливу подяку бібліотеці за активну участь в проведенні заходу.

Детальніша інформація про захід на сайті нашої бібліотеки