2019 рік оголошено роком Китаю в Україні. Година пізнань і відкриттів «Піднебесна імперія» пройшла в бібліотеці-філії №2. Учні ЦВПУ ім. Миколи Федоровського пізнавали і відкривали для себе одну з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті – Китай. На них чекала зустріч з історичними та культурними пам’ятками країни, якій вже більше 5000 років. Їх вразив чудовий та дивовижний тваринний і рослинний світ Китаю, вони зустріли Китайський Новий рік та побували на традиційному святі ліхтариків. Учасники заходу знайомились з цією давньою країною з багатою історією і культурою, яка подарувала світові чимало винаходів, якими ми всі користуємося. Присутні переглянули відео «Китай – интересные факты о стране», «Саме цікаве про Китай», «Китайский танец дракона, китайские празники», «Правильна чайна церемонія»,«Міфи і перекази про чай»,«Чайні традиції».

Бібліотекарі підготували книжкову виставку-інсталяцію «Китай: знайомство зблизька». Виставка охоплює такі розділи як: «Символи Китаю», «Вчення Китаю Фен-Шуй», «Китай на кінчику язика» (китайська кухня, чай, китайські палички), «Китайська художня література в перекладах українською».

Завершився захід чаюванням, адже чай є традиційним напоєм у Китаї та вживається щоденно, а китайська чайна церемонія відома не лише в Китаї, але й за її межами.