29 жовтня для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів центральної міської бібліотеки був проведений цей захід.

Бібліотекарі підготували для студентів будівельного коледжу розповідь про історію свята Покрови, життя, звичаї, традиції українських козаків та їхню заступницю - Пресвяту Богородицю.

Присутні переглянули уривки з документальних фільмів та цікаві відеосюжети, з яких дізнались про історію виникнення козацтва в Україні, а також про героїчні звитяги козаків, походи та атрибутику; про військову вправність українських військових, котрі сьогодні боронять нашу землю від нападників.

Чималу обізнаність з традицій та звичаїв козацтва виявили майбутні будівельники під час історичної вікторини «Чи знаєш ти добу козацтва?»

Хлопці поділились своїми враженнями про участь у студентських змаганнях «Козацькі розваги», де вони виявили свої найкращі якості – кмітливість, розум, силу та спритність, показавши, що вони – гідні нащадки славного козацького роду.

На завершення заходу усі присутні переглянули твори з книжково-ілюстративної виставки «Стежками козацької слави», присвяченій найбільш яскравим постатям Війська Запорізького.

День українського козацтва — це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.