У бібліотеці-філії № 7 відбулася  довгоочікувана зустріч читачів бібліотеки з  унікальною людиною ─ військовим лікарем, письменником, художником, краєзнавцем, вченим, педагогом, фундатором розбудови українського козацтва в Кіровоградській області генерал-полковником Валентином Євгенійовичем Карповим. Він доктор наук в галузі психології, професор МКА, член-кореспондент декількох Міжнародних академій, офіцер запасу Збройних Сил України, Головний отаман Кіровоградського «Центрального козацького округу», Герой козацького народу.

Валентин Євгенійович написав більше трьох десятків науково-популярних книг за різною тематикою. Написав більше тридцяти картин, як краєзнавець вивчає історію рідного краю, проводить велику громадську роботу з популяризації історії Кіровоградщини.

Завідувачка бібліотеки Лариса Бардакова представила читачам книжкову виставку «Творча осінь Валентина Карпова» та виставку його картин, організовану в бібліотеці. Валентин Євгенійович розповів присутнім про «Матриця м. Кропивницького» слухачі затамувавши подих слухали історію будівництва фортеці та про її  підземні тунелі. Зустріч пройшла дуже цікаво слухачі запрошували письменника ще на нові зустрічі.