В  бібліотеці-філії №7 провели  годину інформації  « Скажи булінгу –  НІ».

На захід запросили учнів 6 класу НВО № 33, з класним керівником Федоренко  Оленою Миколаївною та інспектора  Кропивницького відділу поліції ,  капітана поліції Федоренко Аллу Вікторівну.

Захід розпочала завідувачка бібліотекою Бардакова Лариса Федорівна. Вона пояснила  дітям,що таке булінг – це певні дії, які завдають фізичної або психічної шкоди. Сюди належить психічне, фізичне, економічне чи сексуальне насильство, яке вчиняють стосовно малолітньої особи.

Капітан поліції Федоренко Алла Вікторівна розповіла дітям про адміністративну, кримінальну відповідальність, яку несуть учасники булінгу. Також звернула увагу на конфлікти, які виникають між дітьми, про насильство, переслідування, знущання. Якщо раніше часто на це дивилися крізь пальці, то сьогодні в Україні вирішили жорстоко карати учасників конфлікту. Набув чинності Закон України від 18 грудня 2019 року № 2657- VIII « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо протидії булінгу». В ході заходу провели обговорення різних ситуацій. Діти переглянули відеофільми : « Булінг Stop», «Булінг: Все в твоїх руках». Також провели мозковий штурм « До кого звертатись у разі булінгу?».