Співпраця з владою

Депутатський корпус

29.08.2013 09:35

Коли депутат оглядав оком дбайливого хазяїна своє рідне місто, вразив його злиденний стан і жахливий вигляд бібліотеки-філії № 7 Кіровоградської МЦБС. Вона, бідненька, (їй вже сто років!) була схожа на стару обшарпану шевченківську хату. І депутат зразу сказав: «Ми цю бібліотеку зробимо однією з кращих у місті». Коли міська влада, оглянувши бібліотеку до ремонту, хотіла її закрити, і тут він, як справжній чарівник прийшов на допомогу. Бібліотека працює, радує читачів, закликає до книги.

Подробнее: Депутатський корпус

 

Співпраця з владою

22.08.2013 12:34

Успіх почався з програми «Бібліоміст» - перемоги у конкурсі і отримання від Бібліомосту комп’ютерів, принтерів та сканерів, програмного забезпечення для деяких бібліотек системи. Місцева влада побачила нашу роботу, наші перемоги.

Ми переконали державних посадовців своєю успішною, багатогранною роботою бібліотек системи і місцева влада надала нам у 2012 році кошти. Частина з них пішла на придбання нової літератури, частину виділено для закупівлі 16 нових комп’ютерів у різні філії Кіровоградської МЦБС.

Подробнее: Співпраця з владою

 

Робота з громадою \ ПЦРІ \ ПДГ

22.08.2013 07:48

Кіровоградська міська бібліотечна система, усі 20 бібліотек, працюють злагоджено на користь своїй громаді.

У  Кіровоградській центральній міській бібліотеці відбувся захід «Бібліотека – центр громади», на якому були присутні: заступник міського голови Сергій Дьячук, який виступив з привітальним словом, начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Анна Назарець, депутат міської ради Вадим Дрига, директор Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Тимків, завідуючі бібліотеками-філіями Кіровоградської МЦБС, бібліотекарі, читачі, гості.

Подробнее: Робота з громадою \ ПЦРІ \ ПДГ